sobota, 1 czerwca 2013

Sesja zdjęciowa - na szamankę xD

Nawał zadań, koniec roku szkolnego+praca+zamówienia. Mam po co żyć xD Do tego szyję sutaszowe kolczyki dla mojej sensei z rysunku w kolorach soczystej czerwieni, pomarańczy i czerni z koralowcem  barwionym na czerwono :) A do tego sesja zdjęciowa niespodzianka!
Pamiętacie jak pisałam o Pippi? To straszne ale piątek okazał się jednym wielkim niewypałem, ale za to Marek Plata zaprosił mnie na sesję szamańską. W roli głównej Monika :) Niestety dotarły do mnie na razie tylko 2 zdjęcia, więc tylko tyle zamieszczam. Potem zrobię najwyżej edit'a. Sesja w klimacie etno, Afryka, szamanka-wróżbitka.


i


Strasznie żałuję, że nie mam Pippi L :( Ale nie wybrzydzam, bo uważam, że zdjęcia zrobione perfekcyjnie, fotograf się spisał, ale i model nie był jakiś zły C:  Musiałam się nabadziać białą i czerwoną farbą.
A Wy co myślicie?
Pozdrawiam!


Każdy, wierz mi, każdy, kto twier­dzi, że nie pot­rze­buje miłości,
 prag­nie jej naj­mocniej ze wszystkich. 

4 komentarze:

 1. Hahaha ... no mnie zatkało !!! Rewelacyjne fotki :))Strój pierwsza klasa !!! Ach zazdroszczę :)) Taka profesjonalna sesja to jest to :)) Gratuluję :))

  OdpowiedzUsuń
 2. I mnie także zatkało haha sesja super! A ta stylizacja jest przefajna

  OdpowiedzUsuń
 3. @Lipowa i okolice
  oraz
  @Koralikowo

  Dzięki wielkie :D:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia http://koralikowomi.blogspot.com/2013/06/wyroznienie-liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń

Każde Twoje odwiedziny bloga są dla mnie ważne, każdy nawet najmniejszy komentarz nadaje sens prowadzenia bloga dalej :)
Wielkie dzięki!!!